Kurgu Teknikleri ve Görsel Efekt Eğitimi

kurgunun anlamı ve önemi ilk Kurgu ustası Pudovkin’den başlayarak günümüze kadar geliyor. Kurgu nedir, Kurgu Yönetmeni ile operatörü arasındaki fark nedir, Kuleshov Etkisi nedir gibi sorulara yanıt aranırken, kurgu programlarının teknik olarak kullanımları anlatılmaktadır.

Read more

Görüntü Yönetmenliği Eğitimi

görüntü yönetmeni kimdir, görüntünün insanlar ve toplum üzerindeki etkisi nedir sorularının cevabı aranırken, kamera ve objektif çeşitleri, ışık türleri, kadraj, sinematografi, aydınlatma gibi kavramlar incelenecektir. Ayrıca blue-greenbox uygulamaları, ışık uygulamaları, sahne trafiği uygulamaları, kamera hareketi uygulamaları ile deneyimsel olarak çalışmalar yapılacaktır.

Read more

Senaryo Yazarlığı Eğitimi

En temelde senaryo yazarı kimdir, nasıl olmalıdır, üretici hayal gücü nasıl çalıştırılır, görsel düşünme ve yazma ne demektir gibi sorulara cevap ararken diğer taraftan senaryonun evreleri ve formatları incelenmektedir.

Read more

Lumion Eğitimi

Hem mimari görselleştirme hem de animasyon alanında sonuca çok hızlı ve yüksek gerçekçilikte ulaşabilmeniz için oluşturulmuş bir Lumion yazılım eğitimidir.

Read more