Ali Emrah Gümüşboğa
Hareketli grafik ve görsel efekt

‘Sadece eğitim değil!”
Bol pratik ve uygulamalarla birlikte 2 aylık sürecin çok verimli geçtiğini söylemeliyim, eğitimden memnun kaldım.
Derslerdeki samimiyeti ve içtenliği konusunda Hüseyin hocaya ayrıca teşekkür ederim.
Temel ve Orta düzeyde olan herkese düşünmeden tavsiye edebilirim.

Gökçe Özen
Hareketli grafik ve görsel efekt

Animanya Akademiye küçük bir araştırma sonucu hakkındaki güzel yorumlardan sonra gitmeye karar verdiğim ve yaz döneminde aldığım After Effects kursundan sonra kararımdan hiç pişman olmadığım çok güçlü ve başarılı bir ekip.

Nuran Kırlılar
3d modelleme ve render

Animanya eğitimi her yaştan insan için kolay anlaşılabilir, 3D modelleme adına hızlı bir şekilde yol kat edebileceğiniz performans sunan nezih bir ortamda eğitim almanızı sağlıyor. Sevgiyle kalın.

Seda Saraç
3d modelleme ve render

Aldığım eğitim boyunca alanımla ilgili bilmediğim birçok yeni bilgi edindim. Staj yapma fırsatımın olması bana Animanya ailesini daha yakından tanıma fırsatı ve avantajı sağladı. Staj sırasında ve sonrasında tecrübe ve deneyimlerinden daha çok yararlandım. İyi ki bu eğitimi aldım diyorum ve tüm eğitim almak isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum.

Okan Durna
Karakter modelleme ve rigging

Temelden başlayarak sektör için sizi hazırlayan bir eğitim yuvası. Gereksiz, hayatınızda bir daha kullanmayacağınız panel ve özellikler yerine sizi direk olarak uzmanlaşmak istediğiniz alan için eğitiliyorsunuz ve bunun yanı sıra sorduğunuz her türlü soruya tam ve tatmin edici cevaplar alabiliyorsunuz.

Leave Your Testimonial!

Perspiciatis faucibus dolor amet purus unde om iste mattis natus sit! Proin adipiscing porta tellus, ut feugiat nibh adipiscing metus sit amet. In eu justo a felis lorem ipsum – amet faucibus ornare vel id metus.

 

Send Message