Şahin Onur Hükümen

Karakter Animasyon

Elektrik elektronik okudu ve yıllarca o alanda çalıştı. Fakat 2010 yılında 3d karakter animasyona olan ilgisi gittikçe arttı ve bu sektörde kariyerine devam etmeye karar verdi.

3d karakter modelleme, karakter tasarım ve animasyon eğitimleri aldı.

2018 yılından bu yana Animanya Animation Studio şirketinde karakter animatör ve 3d generalist olarak kariyerine devam etmektedir.

Berkay Kut

Karakter Modelleme ve Dokulama

2019 yılında Animanya Animasyon Stüdyosu ailesine katılmıştır. Bir çok projede çalışmış ve kariyerine burada karakter modeller olarak devam etmektedir.
Zbrush, Substance Painter, 3ds Max, Keyshot, Marmoset Toolbag, After Effect, Photoshop ve daha bir çok program ile modelleme texturing, ışık, rendering üzerinde uzmanlaşmıştır.

Emrah Aktürk

Senarist

2009’da Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Yazarlık Anasanat Dalını tamamladı. Pek çok özel tiyatro ve okul tiyatrosuyla birlikte oyunlarda görev aldı. Senaryosunu yazdığı “Öyle ya da Böyle” adlı sinema filmi 2015 yılında vizyona girdi. Başta TRT 1 olmak üzere, TRT’nin hemen tüm kanallarında dizi, televizyon programı, reklam ve tanıtım senaryoları yazdı. Bazı televizyon projelerinde oyuncu ve sunucu olarak görev aldı. Sahne üzerinde ve gerisinde pek çok görevde çalıştıktan sonra, mesleki anlamda tiyatro ile ilgilenmeye başladı. Devlet Tiyatroları da dâhil olmak üzere oyunculuk, özel tiyatrolarda ve bazı devlet kurumlarının tiyatro topluluklarında yönetmenlik, yazarlık, dramaturgluk gibi görevlerde bulundu. 2008 yılından bu yana farklı doğaçlama ekipleriyle beraber, oyuncu ve oyun yöneticisi olarak sahne aldı.

Dr. İclal Alev Değim Flannagan

Yönetmen

2007 yılında TRT Haber Animasyon bölümünde ve FOX News, Hartford, Connecticut, A.B.D.’de staj yapmış, 2008 yılında New York Film Academy, New York’ta Sinemada Yönetmenlik sertifika programını tamamlamıştır. 2009 yılında Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım bölümünü birincilik ile bitirdikten sonra aynı bölümde Medya ve Görsel Çalışmalar programında yüksek lisansını tamamlamıştır. Fulbright Bursu kazanarak Southern Illinois Üniversitesinde Kitle İletişimi ve Medya Sanatları programında doktorasını yapmıştır. 2016-2017 yılında Ayvansaray Üniversitesi bünyesinde Plato MYO’da Grafik Tasarımı ve Radyo ve Televizyon Bölümünde ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. 2017 yılından beri Doktor Öğretim Üyesi olarak Başkent Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon bölümünde halen çalışmaktadır.

Barış Konor

Görüntü Yönetmeni

1974 yılında Ankara’da doğdu. 1991-2006 yılları arasında ortağı olduğu Konor Reklam Prodüksiyon kurucu ortağı olarak yönetmen ve görüntü yönetmeni görevlerinde çalıştı. Bu süreç içerisinde çeşitli haber kanallarına dışarıdan hizmet vermesinin yanı sıra, belgesel, reklam, dizi film, belgesel fotoğrafçılık ve reklam fotoğrafçılığı dallarında çeşitli projelerde çalıştı.

2009 yılında Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Bölümünde öğretim görevlisi olarak akademik hayatına başladı. 2010 yılında Fotoğraf ve Video Bölümü’nü kurdu ve beş yıl boyunca bölüm yöneticiliği görevinde bulundu. Halen Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf ve Video bölümünde çalışmaktadır.

Hüseyin Öztürk

Yönetmen, Karakter Modelleme ve Rigging

Elektrik elektronik mühendisi, teknoloji geek, 1 çocuk babası.

1996 da başlayan 3d animasyon sektöründeki serüveni 2008 de kurduğu Animanya ile devam etmektedir. Şuan Animanya Animasyon Stüdyosunda kurucu ortak ve yönetmen olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Bir çok üniversite, topluluk ve eğitim kurumunda seminerler ve eğitimler verdi, bilgilerini paylaştı.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde öğretim görevlisidir.

Leave your review

 

Submit!

We care about our customers!

Mauris euismod ante a mauris ultrices malesuada. ivamus tempus gravida elit, eu accumsan dui consectetur sed. Phasellus ipsum risus, sodales ac mauris at, rutrum mattis purus. Aliquam aliquet magna quis justo.

Nulla facilisi. Curabitur ut aliquam arcu, id pulvinar purus. Duis iaculis non nisl. Quisque a felis aliquam, elementum risus quis, bibendum odio!

Why we are different

  • Attention to every detail
  • Easy to use visual layout builder
  • Useful shortcodes & widgets
  • Professional ready-made skins
  • Responsive & retina-ready
  • Fast & friendly support