KULLANIM ŞARTLARI

animanyaakademi.com adresinde yer alan sayfalara giriş ve içerilen bilgilerin kullanımı aşağıda belirtilen kurallar ve koşullara tabidir.

animanyaakademi.com web sitesinde sağlanan hizmetlerde, ürünlerde, programlarda veya kullanım şartlarında, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değişiklik yapma, güncelleştirme veya yürürlükten kaldırma haklarını saklı tutar. Bu sitenin kullanımına devam ederek bu değişiklikleri de kabul etmiş oluyorsunuz.

  1. Hesaplar

Sitemizdeki etkinliklere ulaşmak için bir hesabınızın olması gerekir. Şifrenizi güvenli bir yerde saklayın; hesabınızla bağlantılı tüm etkinliklerden sorumlu olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Hesabınızı başka birinin kullandığını düşünüyorsanız Destek Ekibi ile iletişime geçerek bize bildirin. animanyaakademi.com sitesinden eğitim satın almak için online hizmetlere onay verme yaşına gelmiş olmanız gerekir. Satın alma ve bir kursa katılma için bir hesabınızın olması gerekir. Hesabınızı oluşturmak ve bulundurmak için geçerli bir e-posta adresi dahil olmak üzere doğru ve eksiksiz bilgiler sağlamalı ve sağlamaya devam etmelisiniz.

  1. Kursa Kaydolma ve Erişim

Bir kursa kaydolduğunuzda animanyaakademi.com ve sunacağı görüntüleme platformlarından kursu görüntülemek için bir lisans alırsınız; kaydın lisans sahibi Animanya’dır. Kurslar size satılmaz; kursların lisansı verilir. Bu lisans, size kursu herhangi bir şekilde yeniden satmaya (hesap bilgilerini bir alıcıyla paylaşmak veya kursu yasa dışı indirmek ve torrent sitelerinde paylaşmak dahil) yönelik hiçbir hak vermez. Bir kursa kaydolduğunuzda kurslarınızı hiçbir şekilde devretmeyi ya da yeniden satmayı denemeyin.

Yasal ve daha eksiksiz bir ifadeyle Animanya, size belirli kursları ve özellikleri ile bağlantılı her türlü koşul veya sınırlandırmalara uygun şekilde gerekli tüm ücretlerini ödemiş olduğunuz eğitimlere ve bağlantılı içeriklere yalnızca kendi kişisel, ticari olmayan, eğitim amaçlarınız için erişmek ve bunları görüntülemek üzere sınırlı, münhasır olmayan ve başkasına devredilemeyen bir lisans verir. Diğer tüm kullanımlar açıkça yasaklanmıştır.

Bu sitede yer alan eğitim materyali sadece kendi kişisel eğitiminiz, bilgilenmeniz veya diğer ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz. Bu materyalden yapılan bütün alıntılarda animanyaakademi.com uygun bir şekilde kaynak olarak belirtilmeli ve bu alıntıların haklarının animanyaakademi.com’a ait olduğu belirtilmelidir.

animanyaakademi.com bu şartlara uymayan veya diğer kullanıcıların haklarına tecavüz eden kullanıcıların animanyaakademi.com web sitesine erişimini engelleme haklarını kendisinde saklı tutar.

  1. Ödemeler

Satın aldığınız kursların ücretlerini ödemeyi kabul edersiniz ve bu ücretler için banka ya da kredi kartınızdan para çekmemize veya başka ödeme şekillerini işlememize yetki verirsiniz.

Bu siteden yapılan satın alma ile gerekli kullanımı sağlamış olursunuz. Satışa konu olan bilgiyi bu biçimde elde ettiğinden bilginin geri iadesi ya da kullanımına elverişli olmadığını, ayıplı olduğunu ileri sürerek alım-satımdan cayamaz.

  1. İçerik

Platformumuzda yayımladığınız tüm içeriklerden siz sorumlusunuz. Yorumlar, sorular, gönderiler, kurslar ve yüklediğiniz diğer içerikler, her zaman İtimat ve Güvenlik İlkelerimize ve kanunlara uygun olmalıdır ve başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duymalısınız.

Kaydolduğunuz kursların eğitmenlerine soru sormanıza ve kurslarla ilgili yorumlar yayımlamanıza olanak sağlar. Belirli kurslar için eğitmen sizi “ev ödevi” veya test şeklinde içerik göndermeye davet eder. Size ait olmayan hiçbir şey yayımlamayın veya göndermeyin.

  1. Haklar, Garanti ve Feragat

animanyaakademi.com, mevcut veya gelecekteki uygulamalar ve hizmetler ve logolarımız, API, kodlar ve çalışanlarımız tarafından geliştirilen içerikler gibi şeyler dahil olmak üzere Animanya’ya aittir. Bunları kurcalayamaz veya izinsiz olarak kullanamazsınız.

Hizmetleri kullanmanın doğasında bulunan bazı riskler mevcuttur. Bilgisayar başında ergonomik bir ortam sağlamak, kişisel güvenliğinizi ve sağlığınızı korumak sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir zarar görmeniz durumunda hiçbir dolaylı, arızi, cezai ya da netice kabilinden doğan hasarlardan (veri, gelir, kâr veya iş fırsatı kaybı veya bedensel yaralanma ya da ölüm dahil) sorumlu olmayız.

Animanyaakademi.com sitesinden edinilen bütün içerik, yazılım ve hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir.

Bizi yasal olarak zor durumda bırakacak şekilde hareket etmeniz halinde size karşı hukuk davası açabiliriz. Animanyaakademi.com ve grup şirketlerimizi ve bunların sorumlularını, direktörlerini, tedarikçilerini, iş ortaklarını ve temsilcilerini yayımladığınız veya gönderdiğiniz içeriklerden, hizmetleri kullanmanızdan, bu Şartları ihlal etmenizden veya bir üçüncü tarafın herhangi bir hakkını ihlal etmenizden kaynaklanan her türlü üçüncü taraf iddiasına, talebine, kayba, hasara ve masrafa karşı tazmin etmeyi, savunmayı ve aynılarından beri kılmayı kabul edersiniz. Tazminat yükümlülüğünüz, bu Şartlar ve Hizmetleri kullanımınızın sona erdikten sonra da geçerli olmaya devam edecektir.

  1. Şartları Güncelleme

Zaman zaman, uygulamalarımızı netleştirmek veya yeni ya da farklı uygulamaları yansıtmak için (örneğin yeni özellikler eklediğimizde) bu Şartları güncelleyebiliriz ve Animanya kendi takdir yetkisine bağlı olarak dilediği zaman bu şartları değiştirme ve/veya bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Önemli bir değişiklik yapmamız halinde hesabınızda belirtilen e-posta adresine e-posta bildirimi göndermek ya da Hizmetlerimiz aracılığıyla bir bildirim yayımlamak gibi belirgin bir yöntemle size bildirimde bulunuruz. Değişiklikler, aksi belirtilmediği sürece yayımlandıkları gün yürürlüğe girer.

Değişiklikler yürürlüğe girdikten sonra Hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Yenilenen tüm şartlar önceki tüm şartların yerini alacaktır.

  1. Bizimle İletişime Geçme

Bizimle iletişime geçmenin en iyi yolu Destek Ekibimiz ile iletişim kurmaktır. Hizmetlerimiz ile ilgili soru, endişe ve geri bildirimlerinizi lütfen bize iletin.