GİZLİLİK VE GÜVENLİK

 

Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili size bilgilendirmek için hazırlanmıştır. İstisnasız tüm üyelerimize ait kişisel bilgilerin gizlilik ve güvenliği animanyaakademi.com için önem taşıyor.

animanyaakademi.com sitesini ziyaret etmeniz ve site vasıtasıyla yararlandığınız hizmetler sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetler için elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu ‘Gizlilik Politikası’nda belirtilen şartlara tabidir.

animanyaakademi.com sitesini ziyaret etmekle ve site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu ‘Gizlilik Politikası‘nda belirtilen şartları ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

animanyaakademi.com, üyelerinden zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında yalnızca, vermeyi hedeflediği en iyi hizmetleri sağlamak amacı ile gerekli olduğunu düşündüğü bilgileri toplamaktadır.

animanyaakademi.com üyelerimizden aldığımız kişisel bilgilerin gizliliğini korumak için, sistem altyapısını en güvenilir seviyede tutmaktadır.

Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz animanyaakademi.com tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır.

Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır. Sizlerin de bilgi güvenliğinizi sağlamak için şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanız gerekmektedir.

Sitemizdeki bilgiler, yürürlükteki mevzuatlara uygun şekilde hazırlanmış olup mevzuat ve uygulamada olabilecek değişiklikler söz konusu bilgilerin doğruluğunu etkileyebilecektir.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan animanyaakademi.com sorumlu değildir. Portalımızda animanyaakademi.com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. animanyaakademi.com, bu sitelerin içeriklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı animanyaakademi.com tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.

Sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, animanyaakademi.com’a aittir. Sitemizin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları kurumumuzda saklıdır. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden kurumun yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.

Sitemizde yer alan her türlü tablo ve grafikler animanyaakademi.com tarafından genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu tablolara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı animanyaakademi.com sorumlu değildir.

animanyaakademi.com’u temsil eden bu sayfaya ve/veya animanyaakademi.com internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, yukarıda bulunan koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Yukarıda yer alan koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu internet sitesini kullanmayınız.

animanyaakademi.com, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Mersis no: 0070082292200001