Hüseyin Öztürk

1996 da başlayan 3d animasyon sektöründeki serüveni 2008 de kurduğu Animanya ile devam etmektedir. Şuan Animanya Animasyon Stüdyosunda kurucu ortak ve yönetmen olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 

Bir çok üniversite, topluluk ve eğitim kurumunda seminerler ve eğitimler verdi, bilgilerini paylaştı.

 

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde Part-Time olarak GİT 309 – 3D Modelleme, GRT 407 – Hareketli Grafik Tasarım ve BLT 403 – Video Post Prodüksiyon dersleri vermektedir.

Serkan Demir

7 yıldır 3d Generalist olarak Animanya Animasyon Stüdyosunda çalışmakta ve son yıllarda modelleme ve animasyon konusunda 3d süpervizör olarak görevine devam etmektedir. Bu süre içerisinde sayısız projede görev almıştır.

 

3ds Max, After Effect, Lumion, Photoshop ve birçok program ile modelleme, animasyon ve render konularında uzmanlaşmıştır.

Hüseyin Sevindik

2007 yılında başladığı 3d animasyon sektörüne 2012 yılından itibaren profesyonel olarak Animanya Animasyon Stüdyosunda çalışmaya başlamış ve sayısız proje içerisinde yer alarak çalışma hayatına burada devam etmektedir.

3ds Max, V-ray, After Effect, Photoshop, Lumion ve bir çok program ile modelleme, ışık, animasyon ve render konularında uzmanlaşmıştır.

Alper Kaya

2003 yılında Ankara Anadolu İletişim Meslek Lisesi – Radyo ve Televizyon bölümünü bitirdi. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi – Radyo Televizyon Yayımcılığı bölümünü kazandı. Üniversite öğrenimine devam ederken  Ankara’da SİNEMEDYA FİLM YAPIM şirketini kurdu. Şirketi bünyesinde yapımını üstlendiği “LİKYA YOLU”, “EYNİHAL” gibi kısa film ve belgeseller ile büyük beğeni toplayarak, 2015 yılı Ağustos ayında vizyona giren Fal filminin yapımcılığını ve görüntü yönetmenliğini üstlendi. Yine Temmuz 2015’de çekimleri tamamlanan ve Ekim’de vizyona giren ‘Öyle Ya Da Böyle’ isimli komedi filminin yönetmenliğini yaptı.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde ve Plato’da eğitimler vermektedir.

Eğitmenlerin Çalışmaları